Yeni Nesil Farklı Konsept

Doruk Villaları Yalıkavak tepelerinin, kendine has doğasının içinde ve uçsuz bucaksız ege manzarasının karşısına özenle ve farklı bir konsept ile yerleştirildi. Tamamen huzur ve rahatınız için tasarlanan, mimarisi alışılagelmiş tasarımlardan uzak , yenilikçi ve sıradaşı bir villa izlenimi sunmaktadır.


Daha Fazla Tasarım

Villaların Her biri doğanın tüm güzelliklerinden faydalanabilmeniz için özenle konumlandırılmış ve tasarlanmıştır. Detaylardaki incelik yaşamınız boyunca heranı düşünerek inşaa edilmiştir. Konuklarınız için düşünülen misafir yaşam alanı, özel yüzme havuzu ile zengin peyzajlı bahçesiyle keyifli zamanlara unutulmaz anılar katacaktır.


Daha Fazla Konfor

Konforunuz için düşünülen geniş iç mekan alanları istediğiniz gibi dekore edebilmenize kolaylık sunmaktadır.Modern tarzda tasarlanmış açık mutfak konsepti ile sevdiklerinize hazırlayacağınız lezzetli sofralar sizleri bekliyor. Tasarımıyla dikkat çeken şöminesi ile Bodrum’un kış geceleri içinizi ısıtan bir rüyaya dönüşecek.

Daha Fazla Mimari

Lüksü ayaklarınızın altına seren bu villalar; ışık, doğa ve ferahlık üçlüsünün zevkli ve akıllı tasarımından doğuyor. Türkiye’nin en popüler ve seçkin tatil destinasyonlarından biri olan Yalıkavak’ta konumlanan villalar, çağdaş mimarinin seçkin örneklerini sunmaktadır.

Daha Fazla Yeşil

Doruk Villaları ile şehrin gürültüsü ve kargaşasını unutun. Huzurlu, konforlu ve seçkin yeni yaşam tarzınız başlıyor. Doruk Villaları ile başlıyor. Yenilikçi ve benzersiz mimarisi ile yaşam alanı kavramınızı değiştirmek için özel olarak tasarlandı. İnce detaylar hiç bu kadar sade olmamıştı.